| T3odor a întrebat:

UltSalut TPU.As vrea sa achizitionez un PS3 are are mai mult de 160GB.La ce magazin gasesc mai ieftin dar a nu fie la mana a doua.Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| RedDany a răspuns:

Altex, sau eMAG

| AwesomeHH a răspuns:

Salut,chiar daca nu vrei un ps3 la mana a doua merita sa incerc.Am un ps3 160GB slim, si vreau sa il vand, ps-ul este aproape nou(fara garantie) am la el 3 jocuri(Resident evil 5, Nfs undercover si legends of wrestlemania), 2 manete dual shock.Pretul este de 850 lei, insa ti-l pot lasa si la 800 lei.Eu sunt din Petrosani, daca te intereseaza lasa un mesaj la acest raspuns pls.