| House a întrebat:

Un forum la inceput de drum Computer Techno Zone.

http://computer.techno-zone.net/

CT Zone este forumul care ofera suport tehnic gratuit si locul unde oamenii din intreaga lume se aduna pentru a discuta probleme si de a descoperi noi cunostinte
Cititi cele mai recente si interesante stiri IT din intreaga lume.
Extindeti-va cunostintele de calculator citind tutoriale, sfaturi si trucuri pentru o utilizare mai buna a calculatorului.
Distrati-va avem o zona de distractie cu subiecte interesante, articole, clipuri video si imagini.
Email :computertechnozone@yahoo.com

Cautam administartori

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Foarte NEoriginal logo-ul...

| House explică:

Era provizoriu