| DeeaCarmen a întrebat:

Un joc interesant, captivant pe Android?

5 răspunsuri:
| William a răspuns:

2 minutes in space, blade master, disaster will strike, ninja fun race, potion punch, knife attacks, ninja arashi, deul classic ragdoll shooter, move the block slide puzzle, circuit scramble- computer logic puzzles, red, yellow, black, lapse, lapse2, stack, enyo, super spell heroes.

| FaraNume1245 a răspuns:

Șah.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BitLife

| adryang78 a răspuns:

Depinde ce fel de jocuri îți plac. happy
Îți recomand Forge of Empires, cel mai tare joc de strategie pe care l-am jucat vreodată. Are versiuni pentru Android, iOs și PC.

| IonutSiAtat92 a răspuns:

Iti spun eu cateva care ma joc si sigur te vor captiva.
- Life After
- Sim City
- PUBG Mobile
- Mobile Legends
- Slime Squad
- Archero
-Call of Duty
- Subway Surf
-Legend of Ace
- World of Tanks
- Standoff 2
Dar dintre toate, Life After este foarte frumos.Parerea mea.