| vladutzumuresan1996 a întrebat:

Un program de rulat jocurile mai bine pe pc si un program de filmat in jocuri. Funda

5 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

1. Nu exista
2. OBS sau Action

| DumitruS a răspuns:

Pentru a doua intrebare:Free Screen Video Recorder.

Daca te ajuta raspunsul, poate ma ajuti cu intrebarile mele happy

| TheKingBacca a răspuns:

Open Broadcaster Software este un program bun. Daca ai un procesor bun si un monitor 16:9 poate chiar filmezi 1080p60fps.

| deea3507 a răspuns:

Obs

| Doodleskull a răspuns:

Action! de la mirillis cel mai bun crede-ma! foloseste l mai ales daca ai calculator mai vechi.El e pe bani dar daca iti bati capul 5 min il gasesti si pe gratis
Programul de rulat mai bine se numeste "alte piese la pc"
Good job buddy!