| Mankind31 a întrebat:

Un ps3 trebuie neaparat modat ca sa mearga jocuri de pe USB in el?

Răspuns Câştigător
| Plantemouz a răspuns:

O consola nu o sa mearga alt fel de jocuri ( prin CD, USB etc.) daca nu este modat, o sa mearga doar jocurile pe cd-uri originale. Depinde cat de nou e PS3-ul sunt sanse sa fie nou modelul si sa nu se poata moda! Eu iti recomand sa il modezi, iti iei tot felul de jocuri le pui pe CD, e easy&fast, decat sa iei jocurile originale care sunt scumpe, BAFTA!