| bambucea_4060 a întrebat:

Un server de samp roleplay stie cineva?
thanks

193 răspunsuri:
| Grigore_Budac_1987_7c6Y a răspuns:

HostName: Royal Roleplay | www.gtagame.ro
Address: 93.119.26.145:7777
Players: x / 50
Ping: 77
Mode: Roleplay 1.6.1
Language: RO

| oocronoso a răspuns:

HostName: pTeam Role Play | PTR (Nume_Prenume)
Address: rp.pteam.ro:7777
Players: 1 / 50
Ping: 28
Mode: UPDATE 16/8/2016
Language: Romanian

| Chivu_Cosmin_1995 a răspuns:

S.A.L.U.T! V.I.N.O. P.E. misterix.diavola.ro:7777! BONUS 150KK, LBL8 SI 70PP URI! ESTE UN SERVER SUPERB UNDE TE POTI BAGA IN ORICE FACTIUNE ITI DORESTI SAU CHIAR SI LIDER! TE ASTEPTAM ASTAZI CU UN NUMAR DE 20 PLAYERI!

| Angelescu_Tony_2000 a răspuns:

Salut, sunt un jucator devotat de samp, am fost admin pe servere mari precum RPG.B-Zone 2 si 3 am fost si pe buggeduri, in fine deci caut un server in formare, am avut si eu si stiu cat de greu este, pe care vreau sa il ajut sa creasca folosindu-mi experienta dobandita in atatia ani de samp. Am cam toate calitatile pe care si le-ar putea dori un owner, sunt matur, responsabil, intrlegator, am o gramatica destul de buna din punctul meu de vedere, sunt activ, etc... Ca o scurta prezentare despre mine, ma cheama Tony sunt din Ploiesti, Prahova am 16 ani si studiez la colegiul national,, Jean Monnet"-Ploiesti.Sunt un baiat prietenos si intelegator am multi prieteni cu care imi place sa ies in oras da joc fotbal sau uneori la o brere. Cam atat am avut de spus cine este interesat

Contact me : Skipe tonyksniper

| Petre_Andreii_1999 a răspuns:

Alegeti numarul din dreapta- si pe langa asta vor mai fi si bonusuri pentru diferite activitati/perioade :
HostName: RED-Game RPG La ora 21:00 bonus
Address: 89.34.25.11:7777
Players: 3 / 50
Ping: 15
Mode: RED-Game v2.8.7
Language: RO/ENG
Alegeti numarul din dreapta- si pe langa asta vor mai fi si bonusuri pentru diferite activitati/perioade :
HostName: RED-Game RPG La ora 21:00 bonus
Address: 89.34.25.11:7777
Players: 3 / 50
Ping: 15
Mode: RED-Game v2.8.7
Language: RO/ENG
Alegeti numarul din dreapta- si pe langa asta vor mai fi si bonusuri pentru diferite activitati/perioade :
HostName: RED-Game RPG La ora 21:00 bonus
Address: 89.34.25.11:7777
Players: 3 / 50
Ping: 15
Mode: RED-Game v2.8.7
Language: RO/ENG
Alegeti numarul din dreapta- si pe langa asta vor mai fi si bonusuri pentru diferite activitati/perioade :
HostName: RED-Game RPG La ora 21:00 bonus
Address: 89.34.25.11:7777
Players: 3 / 50
Ping: 15
Mode: RED-Game v2.8.7
Language: RO/ENG
Alegeti numarul din dreapta- si pe langa asta vor mai fi si bonusuri pentru diferite activitati/perioade :
HostName: RED-Game RPG La ora 21:00 bonus
Address: 89.34.25.11:7777
Players: 3 / 50
Ping: 15
Mode: RED-Game v2.8.7
Language: RO/ENG
Alegeti numarul din dreapta- si pe langa asta vor mai fi si bonusuri pentru diferite activitati/perioade :
HostName: RED-Game RPG La ora 21:00 bonus
Address: 89.34.25.11:7777
Players: 3 / 50
Ping: 15
Mode: RED-Game v2.8.7
Language: RO/ENG
Alegeti numarul din dreapta- si pe langa asta vor mai fi si bonusuri pentru diferite activitati/perioade :
HostName: RED-Game RPG La ora 21:00 bonus
Address: 89.34.25.11:7777
Players: 3 / 50
Ping: 15
Mode: RED-Game v2.8.7
Language: RO/ENG
Alegeti numarul din dreapta- si pe langa asta vor mai fi si bonusuri pentru diferite activitati/perioade :
HostName: RED-Game RPG La ora 21:00 bonus
Address: 89.34.25.11:7777
Players: 3 / 50
Ping: 15
Mode: RED-Game v2.8.7
Language: RO/ENG
Alegeti numarul din dreapta- si pe langa asta vor mai fi si bonusuri pentru diferite activitati/perioade :
HostName: RED-Game RPG La ora 21:00 bonus
Address: 89.34.25.11:7777
Players: 3 / 50
Ping: 15
Mode: RED-Game v2.8.7
Language: RO/ENG
Alegeti numarul din dreapta- si pe langa asta vor mai fi si bonusuri pentru diferite activitati/perioade :
HostName: RED-Game RPG La ora 21:00 bonus
Address: 89.34.25.11:7777
Players: 3 / 50
Ping: 15
Mode: RED-Game v2.8.7
Language: RO/ENG
Alegeti numarul din dreapta- si pe langa asta vor mai fi si bonusuri pentru diferite activitati/perioade :
HostName: RED-Game RPG La ora 21:00 bonus
Address: 89.34.25.11:7777
Players: 3 / 50
Ping: 15
Mode: RED-Game v2.8.7
Language: RO/ENG

| STeFFy9 a răspuns:

HostName: Guard.Tried.Ro| Marea deschidere la ora 16:00!
Address: 93.114.82.152:7777
Ping: 39
Mode: RO-RPG v0.1
Language: RO/EN

| STeFFy9 a răspuns:

Buna ziua drag prieten
Te invit să te alături și tu server-ului nostru de sa-mp, Guard RPG [16:00 este deschiderea ]

Serverul nostru vă acordă şansa de a primi tot ceea ce vă doriți!

====================­====================­======
HostName: Guard.Tried.Ro| Marea deschidere la ora 16:00!
Address: 93.114.82.152:7777
Players: 0 / 50
Ping: 39
Mode: RO-RPG v0.1
Language: RO/EN
====================­====================­======
Vă așteptăm cu mare drag pe server!

NU UITA, ADU-ȚI ȘI PRIETENII SĂ NE STRÂNGEM CÂȚI MAI MULȚI!
Cei care isi vor scrie numele in comentarii, vor primi un bonus special.
Avem event-uri unice cu premii mari.Cate un event pe saptamana, iar premiul va fi 25 lei paysafe __________________­____________________­
Cu stimă și respect, echipa Guard RPG!

| Serb_Geanina_1996 a răspuns:

Unde il gasesc
fuu

| Kripton_Emc_1994 a răspuns:

89.33.242.182:7777! Se cauta Lideri si Helperi seriosi!

| FlorinZEW a răspuns:

Salut, daca mai joci samp te astept pe rpg.playnion.ro:7777, se alege helper odata pe luna, avem forum/panel online, server-ul este deschis de 5 ani de zile.

| G0LD3N a răspuns:

Server Name: Viata de la sat [Nume_Prenume]
Game: San Andreas Multiplayer
State: Online
Players: 51/50
Address: 5.83.43.13:7777 join
Location: Romania
Game Mode: Role-Play Romania v1.31
Map Name: San Andreas
Deschis de 24 de ore, serverul Viata de la sat este in cautare de Leader, Grade si persoane dornice sa se joace SA:MP
Sisteme unice si toata lumea SA:MP mutata la sate. Case in cautare de locuitori si un unic sistem de Masini personale.
Va asteptam
De asemenea puteti vizita si site-ul nostru WWW.LJV.RO

| Drex78 a răspuns:

Salut, cel mai popular server de RolePlay este Romania Roleplay, te asteptam. Acea comunitate este deschisa din 2012.

| Danny_Acelasi_1993 a răspuns:

RPG.LOS-SANTOS.RO # /BONUS /GETGIFT /SPIN /QUEST
DNS: rpg.los-santos.ro:7777
IP: 93.119.26.143:7777
FORUM : www.los-santos.ro
PANEL : www.los-santos.ro/panel
RADIO : radio.los-santos.ro
Va asteptam in numar cat mai mare!