| COD3MW a întrebat:

Un site va rog de unde pot downloada wwe smackdown vs raw 2007 pentru calculator ( pc )

2 răspunsuri:
| cr1571n3l a răspuns:

Te referi la wwe Smackdown vs raw 2007? din pacate este doar pentru console ps2, ps3, xbox,psp,wii,xbox...
S-ar putea sa iti mearga si pe pc cu PCSX2. daca ai nevoie de ajutor pentru program contacteaza-ma pe idul : cr1571n3l

| cr1571n3l a răspuns:

Te referi la wwe Smackdown vs raw 2007? din pacate este doar pentru console ps2, ps3, xbox,psp,wii,xbox...
S-ar putea sa iti mearga si pe pc cu PCSX2. daca ai nevoie de ajutor pentru program contacteaza-ma pe idul : cr1571n3l.