| marius6543 a întrebat:

Unde fac cont la minecraft? Caci vreau sa joc pe serverul team extreme.

8 răspunsuri:
| DEOVERPASS a răspuns:

Salut
Tre sa cumperi ca sa ati faci cont
ati recomand MinecraftSp
pentru ca al deschizi pui ce nume doresti tu adica de exemplu : marius6543 dupa dai pe un buton care scrie start game

Funda?

| marius6543 explică (pentru DEOVERPASS):

Eu am un minecraft care dau doar done si merge singleplayer si imi arata si multiplayer, dau sa ma conectez pe server scrie autentificare... vreo 40 de secunde apoi scrie ca conexiunea a fost pierduta.crying.

| DEOVERPASS a răspuns (pentru marius6543):

Ia minecraft sp puneti numele si incearca
daca si asa tot incearca sau poate sa fie si de la server thinking

| marius6543 explică (pentru DEOVERPASS):

Nu ca am incercat si altele si tot asa...

| Mihail2020 a răspuns:

Uite aicea se face cont.
Si poti sa te loghezi dupa aceea.
https://account.mojang.com/register?agent=minecraft

| marius6543 explică:

Moartea911 am facut si acolo cont si m-am logat si zice ca userul si parola nu exista.

| TheNiGhTCoReLV a răspuns (pentru marius6543):

Pai trebuie sa te inregistrezi /register parola parola
Si apoi scrii /login parola parola
Ex: /register marius marius
/login marius marius