| gamer1234 a întrebat:

Am un launcher minecraft (de la team extreme)
Cand vreau sa ma joc pe multiplayer pot sa intru doar in serverul team extreme.
Dupa ce intru imi zice sa ma loghez cu /login ( parola). Bag parola de la contul MEU mojang dar zice ca e incorecta!
Dau /register (parola) dar zice ca cineva imi foloseste deja contul!

Si la inceput, la launcher daca ma loghez ma lasa sa joc doar demo.

Ce fac?crying

2 răspunsuri:
| MyNameIsKLAUS a răspuns:

Pune si tu alt nume...

Si Sa Te Inregistrezi scrii :

ex :/register Gaby Gaby

| TEDY2012 a răspuns:

Daca iti zice ca iti foloseste cineva contul, sfatul meu sa schimbi parola cand ai acces la cont.