| AdYSTrikeR a întrebat:

Unde gasesc un website gata facut pentru download? va rog raspundeti urgent

7 răspunsuri:
| SkYArRoW a răspuns:

Fa-ti o pagina de internet cu coduri html

| yopy a răspuns:

Cum a-mi fac si-te pe omega asta ca nu stiu astept raspuns

| minteoan79 a răspuns:

Unde gasesc sa descarc site-uri gata facute multumesc dau funda

| andrey7285 a răspuns:

Salut de curand am intrat pe platforma celor de la o-mega.ro nici eu nu prea am habar in ale IT dar stiu ceva html ca sa zic asa deci nu sunt prea bazat, dar am gasit o metoda sa castig niste banuti usor si am sa iti povestec cum am facut:

Prima data am tot incercat zeci de programe pentru facut situri si nebunii bineinteles ca m-am lovit de clienti care doreau nu stiu ce scofeturi si na nu a fost bine cunostintele mele nu erau asa avansate sa pot produce cine stie ce produse in webdesing.
Si un amic care e mai avansat ca mine mi-a trimis un link http://o-mega.ro am intrat la ei si ce sa vezi dintr-un singur cont puteai sa iti faci magazine online,forumuri, bloguri situri de prezentare, prima data am fost cam reticent de ce sa nu zic adevaru dar am inceput sa imi fac eu 1-2 situri am vazut ca merge brici, astfel am vazut ca au un sistem de afiliere si am inceput sa fac reclama prin sistemul lor (astfel am castigat 50 de lei in luna respectiva)cand am vazut asta ca e pe bune treaba am decis sa fac 1-2 situri pentru clienti sunt membru lor de peste 5 lunii am peste 20 de clienti in platforma lor e-au i-au pe site cam 5-6 mil sa il fac iar tot situl il fac pe platforma lor(http://o-mega.ro) deci adio programele si alte tampenii caci acolo am teme si pluginurile care ma intereseaza astfel acolo mi-am facut situri profesionale si crede-ma nu prea am cunostinta in ale webdesing si totusi am niste situri destul de profi facute pentru niste companii care in acest moment le administrez si le mai i-au si 20 de lei pe luna ca sa le tin administrarea deci fa si tu un calcul

Iti faci un cont moca pe o-mega.ro + 5-6 mil de la client sa il concepi(adica sa activezi o tema din sistemul o-mega si sa pui pluginuri) + sistemul de afiliere o-mega(la fiecare plata tu castigi) + 20 de lei pe luna ca sa am grija de site(pun articole fac publicitate) etc cel mai important ca sistemuld e securitate si alte chestiii de genu am grija cei de la o-mega deci tu doar faci situri si de restul se ocupa ei.

Sper ca ti-am fost de ajutor.succes

| andrey7285 a răspuns:

Http://o-mega.ro e foarte bun eu unu sunt foarte multumit

| Catalin_Akelasy_1997 a răspuns:

Nu are cum sa descarci siteul doar sa-l faci u prin cont domeniu sau subdomeniu si ftp
daca vreti siteuri dati-mi add la id kata_ko96