| ungureanualex a întrebat:

Unde pot creste la lv 38 cu armura de lv 34+8 cu 1000 pv si piatra grabei +3, pentagon+7, Fms +9 medie 6% cu piatra monstrilor +3, cizme nu chiar asa de bune, casa de zale +7 stiind ca am un >ninja?? dau funda la raspunsul cel mai bun

4 răspunsuri:
| Dark13 a răspuns:

Cresti la bo daca ai armatu daca nu stai map2 da eu zic sa cresti map2 sau desert la paianjeni happysi n-are rost sa isi faca buff pentru ca poate platii pentru buff

| Crunchie a răspuns:

Poti sa cresti la orci
eu iti recomand sa iti faci un saman cu m1 si sa iti dai buff asa cresi mai repede

| ungureanualex explică:

Am armat! am uitat sa mentionez

| ungureanualex explică:

Dau funda oamenilor