| davianne a întrebat:

Unde pot gasi free templates for the responsive site. design 2014

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Peste tot. Responsive site inseamna ca se adapteaza la marimea ecranului si tipul device-ului pe care il folosesti.

In general cele care folosesc bootstrap sunt de asemenea natura. Se adapteaza sa zicem asa.

| davianne explică (pentru cristimihailov):

Ar fi bine daca ar fi peste tot.De regula, de fapt toate siteurile care contin templates pentru design nu sunt gratuite.Gratuite sunt doar cele care contin templateuri de acum 10 ani. Eu caut design actual, si nu prea gasesc.

| cristimihailov a răspuns (pentru davianne):

Ceea ce este si normal... de altfel.
Poti sa stai sa furi un design de la un site care ti-ar place, dar nu merita chinul.