| ፚᏬፚᏬ a întrebat:

Unde pot gasi jocul Subway Surf pentru PC? Dau fundita!:*

Răspuns Câştigător
| yasminagirl094 a răspuns:

Buna vreau sa iti spun ca nu iti poti descarca pe pc deoarece o sa iti descarci foarte multi virusi scuze ca nu am putut sa iti dau sit-ul imi pare rau, Dar daca o sa iti descarci ai foarte mare grija si eu am facut exact ca tine si nu i-a putut face nimic si a trebuit sa imi cumpar unul nou

2 răspunsuri:
| stefanio1990 a răspuns:

Nu-l poti gasi. El este doar pentru android. Pe telefoane sau tablete. Fundita?

| Irrinne a răspuns:

Http://www.thetechmania.com/......vista.html am downloadat i 2 minute fara virusi, merge super bine,