| Agent0062 a întrebat:

Unde pot gasi un controller (fununctional si fara zgiarieturi etc) pentru xbox one s la un pret foarte mic, dar de incredere?

Sa imi mai spuneti si niste jocuri de xbox one single-player fara xbox live

Răspuns Câştigător
| Alexuţ02 a răspuns:

Salut, cel mai bine e pe OLX, găseşti destule, la un preţ ok, dar nu toate sunt 10/10, ai grijă, te duci, îl vezi şi decizi dacă-l iei.

Iar despre jocuri. GTA V, Red Dead Redemption 2, Far Cry Primal, Far Cry 5, Far Cry 4, Assassins Creed Odyssey