| slow0 a întrebat:

URGENT! Acest sistem duce GTA V? http://www.altex.ro/......5-free-dos

Răspuns Câştigător
| qDr0g a răspuns:

Il duce cu siguranta, dar iti recomand sa achizitionezi un pc cu procesor Intel, deoarece nu este decat cu putin mai scump, insa da randament mai bun. Daca pc-ul acesta are amd, vei fi nevoit sa iti cumperi un cooler mai puternic(cel incorporat face fata cu greu), si tot acolo ajungi. Deci, mai gandeste-te. happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar vezi ca rami sunt la limita

| Alexinho007 a răspuns:

Da...duce foarte bine, avand in vedere ca GTA V este excelent optimizat...eu il joc pe dual core si jocul ruleaza "ca apa". Deci, linistit achizitioneaza sistemul asta ca e "beton".

| NewLeGenD3 a răspuns:

Da