| Copila2016 a întrebat:

URGENT + FUNDA GARANTATA!
Buna TPU!

Sunt cam suparata ca nu gasesc nicaieri ROBLOX Gift Card!
Am cautat si nu am gasit, am mers la aparat selfpay si era stricat abia se vedea si nu imi aparea roblox straight face
Unde as putea gasi si eu roblox gift card-uri in Romania, la ce magazine? va rog e urgent ca eu nu am card, sau paypal si e complicat cu alea straight face
Dau funda garantata!

4 răspunsuri:
| Bogdan_Nicolae_1995_zNUf a răspuns:

In Romania nu gasesti
Iti trebuie card

| Copila2016 explică (pentru Bogdan_Nicolae_1995_zNUf):

Nu neaparat, am rezolvat problema cu PaySafeCard, m-am dus la un Paypoint si am dat 25 lei pe un cod si l-am bagat in Roblox!

| Celcestietot a răspuns:

Cardurile roblox se gasesc pe AliExpress ori alte siteuri si le poti cumpara cu cardul.