| DianaaaD a întrebat:

URGENT! Va rog spuneti-mi cum salvez un film dupa ce il aditez in Sony Vegas? Adica stiu, dau Save/Save as dar nu merge.Adica cum fac sa mi se deschida in Windows Media Player sau alt prog de filme? Ca mie mi se salveaza in formatul pentru sony vegas si mi se deschide din nou sony vegas cu filmul pentru editat.Cum fac sa se salveze in format avi,. etc. Va rog ajutati-ma![scuze nu stiu cum sa explicbig grin]

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Trebuie sa dai file>render as si de acolo setezi rezolutia framerate codecul si etc.

1 răspuns:
| Ionait a răspuns:

"Export to video", nu "Save".