| Question_1325 a întrebat:

V roooooog din suflet ajutati-ma! dau cont metin 2 RO, razboinic lvl 36 pe pegasus si un ninja lvl 29 pe Leonis.(amandoua caracterele au iteme pe ele). Dau acest cont pe un cont de GLADIATUS nu conteaza server. level mai mare de 50 sau macar sa aiba 40.antrenamentele sa fie macar Bunicele sau Bune! plzzzz cine ma ajuta?crying( dau FUNDA! su pentru cei care joaca pe 4yours dau cont cu Sura lvl 84 cu king si arma epica cu 350-400 atac

2 răspunsuri:
| Roxana_5888 a răspuns:

Eu constat cu surpindere că TPU pe zi ce trece se umple de imbecili. Există site-uri specializate în chestii de genul, FOLOSIŢI-LE.

| freestylee a răspuns:

Am eu cont bun de dat lvl 61 sv 13