| EFE21 a întrebat:

VA IMPLOR AJUTOR! Am un cont de metin si m-am apucat sa joc. Toate bune si frumoase. instalez. face update. si cand dau sa intru pe cont ma scoate si imi zice : SPEED HACK DETECTED, si nu ma lasa sa joc ca ma scoate mereu.
Acum problema este urmatoarea : eu nu am hack pentru ca nu ma risc sa joc la lvl 70 cu hack si etc. am stins si firewall si tot nu merge.
Va implor ajutati-ma dau funda si respect

2 răspunsuri:
| Jasmyne a răspuns:

Inesamna ca ai hack detected de la alt metin... poate s-a instalat de la alt metin sterge toate metinele din pc in afara de... ala care il joci sper ca ti-am fost de ajutor happy