| ancajenifer a întrebat:

Va mai amintiti cand jucati diferite jocuri cu Mario pe platforme Atari sau Nintendo? Am gasit zilele acestea un portal de jocuri cu Mario www.jocuricumario.net/ unele dintre acestea sunt cele clasice care le jucam cand eram copil si imi amintesc cu drag cand petreceam timpul alaturi de cei dragi.

1 răspuns:
| HueyFreeman a răspuns:

Daca vrei sa te joci jocurile copilariei tale downloadeaza un emulator (dai un sarci la emulator zone) si rom-urile respective. (Iti propun www.romnation.net) (Da TPU, este legal sa emulezi jocurile consolelor de acum 20 de ani.)