| DroopyDroop a întrebat:

Va rog dati-mi linkul de la Call of Duty Modern Warfare 2 l-am luat de undeva dar zice ca vertex shader 3.0 si pixel 3.0 si shader model 3.0 nu exista in calculator pentru ca am toate alea 2.0 datimmi va rog un alt link cu, Call of duty Mdoern Warfare 2 sa-l downloadez va rog! Dau Fundaaaaaaaaaaaaa!

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Asa, deci tu ai o mica mare problema HARDWARE - nu conteaza de unde ai downloada jocul, ilegal sau legal, NU O SA ITI MEARGA. Alte nelamuriri?