| pittbull123 a întrebat:

Va rog dati-mi un site de pe care sa trag liga 1 fifa 07 cu toate transferurile din prezent pentru toate echipele. un exempru:Barca,Madrid, Arsenal etc

1 răspuns:
| E30turbat a răspuns:

Patch de liga 1 burger il gasesti pe net, si dupa ce instalezi patchul cu cele 3 ligi dai search pe google la transferuri fifa 07 2013, ca sa-ti zic acum nu sunt prea reusite, aproape toti jucatorii au 90+, sau ajung in final la aceasta valoare, nu sunt echilibrate echipele