| Shrek32154 a întrebat:

Va rog eu frumos cine se lasa de metin sau vrea sa-mi dea si mie il implor niste iteme bune metin2 ro ca sunt disperat va rog eu frumos vreau si eu contactati-ma la stefanelbarosanul@yahoo.com

2 răspunsuri:
| MunchingOrange a răspuns:

Urasc cersetorii de iteme... ba fratilor jucativa calumea si tinetiva de conturi ca sunteti copii de 12, 13 ani care au lvl maxim 25 si cersesc si ei itm +9... ***

| Shrek32154 explică:

Pana fac eu in *** un item +9 ma apuca cacatu si cum sa fac eu un item +9 daca jegosul ala de fierar spurcat oote toate itemele?