| alynutzu20 a întrebat:

Va rog frumos sa imi dati si mie un link de unde sa descarc un
starter pentru metin2 ro pentru ca atunci cand intru in client mi se da rr la pcwinking
multumesc

Răspuns Câştigător
| DN7 a răspuns:

Hei, nu-ti trebuie starter neaparat. Sa gasit rezolvare la problema cu restartul

Dai pe metin2. RUN ASS, si debifezi protect my computer and data from. etc, si dai ok si va merge

1 răspuns:
| eXp1r a răspuns:

Aceasta problema poate fii din cauza Windowsului sau din cauza Firewall-ului