| DreaMyDreaMz a întrebat:

Va rog imi puteti spune si mie o pagina de implantare iteme de gm pe un server de metin2.Multumesc

1 răspuns:
| asdasdasdasdasdsa a răspuns:

Pai salut pe toate metinele gasesti pagini in care sa iti cumperi iteme de gm. Uite iti dau eu un site in care varumeu e GM si e cel mai smecher depe joc. Il cheama Apollo, frzmetin2ro. Asta e serveru scrie pe google frzmetin2ro si o sa iei legatura cu creaturul jocului care il vei gasi pe chat cu numele de [SGM]CipriaN sau [GM]CipriaN. SI il intrebi cum sa bagi o pagina cu itm de gm sau sa il intrebi ce ai nevoie. Vreau fundita tongue fiind ca te-am ajutat, multumesc anticipat. si NPC! >big grin