| Stefan_Calinescu_1998 a întrebat:

Va rog mult sa ma ajutati...Cs-ul meu nu mai merge cand ma conectez pe server "nu e al meu" imi arata Host_Error: UserMsg: Not Present on Client 5 e un server de jb, am incercat toate countere-le va rog sa imi da-ti deu unde sa descarc cs dar sa nu faca asa...Dar sa nu i se reseteze setarile cand ies din el FUNDA

1 răspuns:
| talpan99 a răspuns:

Salut banuiesc ca tu ai cs exe acolo mereu o sa ti se reseteze incearca sa iti iei cs ns (non steam) e bun asta il am si eu sper ca te-am ajutat