| Barbu_Sorin_1964 a întrebat:

Va rog sa imi spuneti cum sa fac sa imi mearga tanki online =(,
am jucat 8 luni si acum deodata nu imi mai merge, am si netul dastul de incet dar pana acum imi mergea.
La loading ( atunci cand se incarca ) dupa ce se incarca mai mult se opreste si scrie Fatal error: ID:************ resource vresion********no reload attempts left and no default data available.
Va rog mult ajutati-ma!
Dau funda dau si vot dar va rog mult raspunsuri.

1 răspuns:
| craftingames a răspuns:

Incearca sa iti iei o placa video mai buna, ca poate s-a facut update si cere resurse mai multe. si in plus, schima-ti net-ul. acestea pot fi cauzele principale