| Darksoul11 a întrebat:

Va rog sa imi spuneti si mie cateva jocuri 3d multiplayer fara descarcare.

3 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Incearca: Contract Wars, BeGone, Uber Strike, Red Crucible 2, Rush Team, CS Portable (exista si pentru android), Freefall Tournament, Tanki Online, Robot Rage, Drakensang, Ballistic (daca nu iti va merge, iti va arata ceva cu PING TOO HIGH nu il uita, pentru ca in curand va aparea sv pentru Europa). Iti va trebui un program numit UnityWebPlayer ca sa joci jocurile. Funda?

| strike118 a răspuns:

Daca iti plac jocurile cu impuscaturi si ai si o conexiune buna joaca Be Gone : Guerra

| leul3 a răspuns:

Http://multiplayer.1001jocuri.com/jocuri-moon-mmorpg.html
Este un joc pe luna, in care povestesti cu altii si poti conduce o masina de luna.