| danielutzudani a întrebat:

Va rog sa-mi dati un link de descarcare a unui program cu care pot sa trimit jocuri pe mess. urgent funda!

Răspuns Câştigător
| Raul141 a răspuns:

Jur ca lumea devine din ce in ce mai p****** :\. Nu exista asa program, poti trimite orice pe mess de maxim 2GB parca. dar iti ia cativa anihappy

| AskAlex a răspuns (pentru Raul141):

Sunt de acord cu tine frate, parca traim intr-o lume de prosti care cred ca orice lucrusor necesita un anumit program si sunt incapabili sa-si caute sursele singuri.

1 răspuns: