| Adelin_Ade_1997 a întrebat:

Va rog spuneti-mi ce fac sa imi iau wallu la cs fara sa imi apara cand ii dau download Fisierul 007v21 (2).zip este rau-intentionat si a fost blocat de Chrome

Dau fundita

1 răspuns:
| P3TR3 a răspuns:

Dezactiveaza firewall-ul si antivirusul.
Daca nu merge nici asa, reinstaleaza browser-ul (chrome de preferat) si sterge antivirusul dupa care il poti instala din nou happy
Daca nu merge nici asa.pur si simplu incearca cu alt browser, dupa chrome eu spun ca ar merge mai bine opera happy