| Stefanut_Cristi_1998 a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie niste jocuri calumea care sa mearga si mie.
Am o placa video ati radeon x1600
Procesor Intel Pentium 4 3. 0Ghz
Ram 2Gb

Răspuns Câştigător
| Felician_Cristian_1990 a răspuns:

Pai uite niște jocuri mai slabe faine care ma jucam si eu : Avatar, Call of Duty 1/2/3, Stranded Deep, minecraft, CS1.6, pes 13/12/11 etc, FIFA 14/13/12/11, Gta Vice city, GTA san Andreeas, Need FOR Speed most wanted.
Si uite niște jocuri medii care ți-ar merge dar setate pe medium / low : pes 14, dota 2

1 răspuns:
| Ciufu_Andrei_1968 a răspuns:

Pai uite niște jocuri mai slabe faine care ma jucam si eu : Avatar, Call of Duty 1/2/3, Stranded Deep, minecraft, CS1.6, pes 13/12/11 etc, FIFA 14/13/12/11, Gta Vice city, GTA san Andreeas, Need FOR Speed most wanted.
Si uite niște jocuri medii care ți-ar merge dar setate pe medium / low : pes 14, dota 2