| Graurul a întrebat:

Va rog ziceti-mi niste jocuri online multiplayer si site-ul funda

Răspuns Câştigător
| ComputerGeek a răspuns:

Eu iti zic siteul ce le tine pe toate si tu imi dai funda, ok? :))
Glumesc, uite aici blogul unui prieten si al meu, du-te pe cel de jocuri si alege-ti din categori www.top-mmo.net

5 răspunsuri:
| Alex_3756 a răspuns:

Eu am joc pe un joc de 2 ani jumate, si sincer sa fiu inca imi place. Este onile se numeste MuLinkMania, poftim si forumul de unde il poti dow, si sper sati placa si tie mersi. http://www.linkmania.ro/s2/news/

| Dragonasu47 a răspuns:

Cabal -> cauta pe google. Dar vezi ca iti trebuie un IQ mai mare decat cel a jucatorului de Metin2

| Dragonasu47 a răspuns:

Daca ai cel mai mare din scoala de ce pana mea esti pe TPU punand intrebari stupide cand ai Google!? Pot pune pariu ca intrebarea asta a mai fost pusa de minim 10 ori, domnule creier.

| 1Qitu a răspuns:

Metin2, 4story, travian, bitefight, maffia, Gladitus, The West, Tanoth, IKariam. Farmerama, Echipa fantastica, Ogame, hacktrik, SA-MP, CS... Si multe altele Sincer eu le-am jucat pe toate si sunt captivante in felul lor. Funda?

| Graurul explică:

Ba eu am cel mai mare IQ din sc