| IonutzZ5 a întrebat:

Va rog ziceti-mi niste servere de cs cu 22 sloturi va rog sa nu aiba 10000 de harti ca alte svr si sa fie cele publice de_dust2- asta e pe orice svrlaughing, de_nuke,de_inferno,de_train, de_tuscan, de_mirage, _forge astea si daca mai sunt alta 5 nu e problema sau 10 dar sa nu fie chiar 80 100! OFER FUNDA!

3 răspunsuri:
| Lysander a răspuns:

Free2.LaLeagane.Ro

| IonutzZ5 explică:

Daca era svr classic ma gandeam sa-ti dau funda dar asa NU eu vr classic nu respawn

| MisterQ a răspuns:

Intra in cea mai tare comunitate de Counter-Strike : www.PcS1.Ro si pe serverul classic : Cs.PcS1.Ro