| yonutz_6326 a întrebat:

Va rog ziceti-mi si mie jocuri pentru calculatorul meu

Procesor: Amd sempron 2800+ 1.6 Ghz

Ram:1.5GB (normal avea decat 0.5 dar am mai adaugat o placuta de 1GB)

Placa video:Ati radeon 9250

Cine imi zice cele mai multe jocuri castiga fundita

Răspuns Câştigător
| jjocuri a răspuns:

Daca te referi la jocuri online iti recomand jocurile :S4League; HeroInTheSkay(his); LordOfChasosOnline(LOCO)Florensia.Si daca vrei jocui ne online avem asa : Prototype; Halo(1 sau 2); FIFA(2000... 2007); AssassinCred(1 sau 2); Portal[(1sau 2)(nu prea te-as recomanda, nu stiu daca iti rezista calculatoru)]; NeedForSpeed[(NFS)(Carbon, Undergraund)]

1 răspuns:
| yonutz_6326 explică:

Multumesc dar nu itit dau funda inca pentru ca mai astept raspunsuri