| __1990 a întrebat:

Va salut!
De cateva zile joc metin2, am cautat cateva hackuri si am gasit acest website: http://www.metin2hack.info dar nu pot sa descarc. Ma poate ajuta cineva, am gasit cateva hackuri noi care arata foarte bine si as dori sa le testez.

Mersi!

1 răspuns:
| Meheツ a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa nu faci asta big grin keyloggerul a aparut in 1999... romanii l-au descoperit in 2011. De atunci netul s-a tot umplut de "hackuri" de tot felul. Numai numele domeniului si nu-ti inspira deloc incredere... e. info costa daca o costa 2Euro pe telefon. Cine nu ar da 2 Euro sa aiba o pagina 1 an cand ii vin conturi care insumeaza mii de euro din el?! e la mintea cocosului big grin eu ti-am explicat acum faci cum doresti big grin