| anonim_4396 a întrebat:

Vand CFG facut de mine la 1 euro aveti model la CFG cum joc cu el si cum este CFG http://www.youtube.com/watch?v=YrxM48G4Tj8 ATENTIE! Nu este kzh nu este nimic! Este un SCRIPT va explic eu cum faceti daca vreti sa il cumparati la doar 1 ( 1 aprilie 2011 2 aprilie 2011 de 3 aprilie 2011 e 2 euro ) euro CFG'ul ( Scriptul ) face aproape tot el mai aveti voi de facut cateva o sa va explic eu cum se face, este oferta! astazi si maine la doar 1 euro de luni la 2 euro! Accest Video este facut de un client al meu care la cumparat! ID Messenger pentru cumparat : florian_robert Va astept!

1 răspuns:
| V77Narcis a răspuns:

Cine crezi ca iti plateste prostia asta?laughing rolling on the floor