| XxHAOSxX a întrebat:

Vand Fishbot(hack de pescuit) functional pe Metin2.RO.

7 răspunsuri:
| fcrb9999 a răspuns:

XxHAoSxX cu cat dai hacku ca dacae il cumpar eu dar dacae zi-mi pe ce esti pe telefon pe Vodafone? daca esti pe Vodafne te sun si vorbim ati dau nr de telefon cand e sa te anunt cand il cumpar dar daca e sa-l cumpar facem intru fel imi dai hacku prin emayl sa vad dcae bun sa stiu ce cumpar sa nu dau bani si sa nu mrarga sapi daca merge te anunt la telefon de unde sunt si din ce cartier si vin cu plata jos si ati dau bani

| XxHAOSxX explică (pentru fcrb9999):

Scz nu am mai intrat de mult pe TPU si vad mesajul de abia acum. Daca mai esti interesat mai am si un multi hack si incurand voi face rost si de niste fisiere cu 7xDMG...si mai multe chestii.Da-mi un mesaj cu id-u de Skype sau nr de telefon.Nu cer mult si dau eu hacku primul.

| fcrb9999 a răspuns:

uite nr meu 0733604935

| fcrb9999 a răspuns:

vrei pe feishbot cont pe metin2earth de lv 73? pentru metin2ro dar sa fie fara virusi

| fcrb9999 a răspuns:

mane care ma poate ajuta si pe mine sa rencep juca metin2ro cu hack ca eu cam m-am lasat de metin2ro dicauza ca un vecin de-al meu dela etaju 7 de deasprea mea mi-a zis ca a avut hack de pescuit feishboot si mi-a facut pofta dea acea si eu acel program si nuvvrea sa mi-l instaleze s mie stiti voi un site de feishboot fara virusii?

| Tanaselea_Alex_1996 a răspuns:

Mai si eu il vreau cat vr dar fara virusi

| XxHAOSxX explică (pentru Tanaselea_Alex_1996):

Da-mi un mesaj cu idu de mess... de preferat skipe