| Gicu123123 a întrebat:

Viețile mele, explicați-mi și mie va rog cum am luat ban degeaba pe cs vac ban, da fara sa am hack?

Răspuns Câştigător
| dagos4k a răspuns:

Hai sa-ti explic, VAC BAN nu se ia aiurea, din milioane de ban-uri doar 2-3 s-au dovedit a fi acordate gresit. Ori ai jucat cu hack ori ai avut in pc descarcat in hack care, in cele din urma a fost detectat de steam si automat ai fost banat. Daca mai folosesti hack-uri, ai grija sa le dezinstalezi dupa ce le folosesti! happy

5 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Jucai prea bine, bineinteles.
Asta, ori este cazul unei posibile infectari, intr-atat incat sa considere programul ca ai fisiere modificate.

Cred ca poti face o cerere, daca nu ma insel.

| Wr3nch a răspuns (pentru LPCTSTR):

Nu poate, VAC e automat si permanent.

| UgayMotherFucker a răspuns:

Poate ai avut un teammate cu coade si de aia

| Gicu123123 explică (pentru dagos4k):

Te pup mi ai schimbat viata da cum sa fac ca eu nu le folosesc da am multe și nu știu unde s ale caut da de ce sa mi dea dacă nu folosesc gen n-are logica

| dagos4k a răspuns (pentru Gicu123123):

Pentru tine nu are logica dar cei de la steam de fiecare data cand lansezi laucherul lor iti scaneaza pc-ul.