| introduaicinumele a întrebat:

Voi cate jocuri aveti pe Steam? Eu am 40 si ma simt. nu stiu cum sa spun. cam aiurea ca mai multe de jumate din ele nici nu le-am instalat. si din toate astea 40 de jocuri d-abia vreo 2 am terminat. si daca va intrebati de ce le-am luat. reduceri si bundel-uri, n-am cheltuit mai mult de 20 de dolari in 1-2 ani de cand am Steam.
Deci, voi cate jocuri aveti si cate ati terminat/instalat din ele? Sunt curios happy

1 răspuns:
| Narcis2007 a răspuns:

Si eu ma simt aiurea...instalez un joc si il las balta