| EvangelineLovin a întrebat:

Voi ce jocuri jucati pe calculator?

Răspuns Câştigător
| KIibrDM a răspuns:

Need For Speed Carbon, Most Wanted
Colin McRae Rally 2005
Street Racing Syndicat
CrashDay
Gta San Andreas
Counter Strike
Minecraft

4 răspunsuri:
| SnakeEyes24 a răspuns:

De obicei ma joc metin2, uneori counter strike, Gta SanAndreas daca vrei sa joci metin2 incercal pe metin2 light uite site-ulhttp://92.114.116.37:8090/,dar daca vrei sa joci counter iti sugerez sa incerci Counter Strike 1.6 versiunea 43 sau incearca joculetul asta pe care nu trebuie sa-l tragi si e online http://www.transformice.com/.In acest joc esti un soricel si trebuie sa aduni branza si sa o duci acasa, mai trebuie sa treci si de multe obstacole si de fiecare data cand duci branza in gaura primesti un banut.Cu acei banuti iti cumperi accesorii. Sper ca ti-am fost de folos.Bafta

| vali1985 a răspuns:

Gta 4
Assassins creed 4
Mafia 2.

| Andreiyi a răspuns (pentru vali1985):

Fifa online2 and orientalmt2.servegame.com

| Nucreeed a răspuns:

Call of Duty 4, TES V Skyrim, League of Legends, World of Warcraft