| anonim_4396 a întrebat:

Volvo the game, vreau si eu un link de download, daca se poate sa fie rar nu setup si nu t orent ca nu sunt seederi, va rooog dau funda si vot, sau daca nu atunci cand il instalez ( dupa ce aleg locatia unde vreau sa fie instalat imi spune ca nu am ales cum trebuie si imi dadea un model (C:APP) am facut in local disk C un folder APP si cand sa instalez la fel eroare, cum sa fac sa mearga! funda

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Volvo The Game (este.exe)
http://volvo-the-game.softonic.com/descargar

1. Asigura-te ca numele folderului in care a fost descarcat kit-ul de instalare nu contine diacritice sau alte caractere speciale. La baza instalarii softurilor sta Windows Installer-ul. Daca acesta nu poate sa citeasca calea de instalare (path-ul), va returna mesajul de eroare System cannot find the path specified sau Error launching installer.
Redenumeste numele folderului sau copiaza fisierul de instalare intr-un alt folder. Daca eroarea persista, sterge kit-ul de instalare si descarca iar aplicatia. De aceasta data intr-un folder care sa nu contina diacritice sau caractere speciale in nume. Indicat ar fi sa descarci si sa pastrezi kit-ul de instalare pe Desktop, pana se finalizeaza instalarea.