| 8mariastar a întrebat:

Vrea si eu niste site-uri cu jocuri frumoase si virtuale dar sa nu fie
(firv,titter, premii.joo.ro,peppapig,disney fairies, animalut.ro,tamagochi.ro,supersecret,imagine town,roiworld,fabrikaglamura, audition.playpark.,pupe.ameba.onverse,pandanda,panfu,clu b pinguin,girlsgames123, myminicity) jocurile din paranteza le stiu vreau sa stiu alte jocuri?
Va rog Frumos. Daun Funda

Răspuns Câştigător
| Marshal2118 a răspuns:

Farmerama grepolis good game empire farmer sau mafia barn buddy ikariam

1 răspuns:
| Marshal2118 a răspuns:

Funda?