| Alecu_Jr._1995 a întrebat:

Vreacineva cont Metin2Ro?
Server:Virgo
Regat:Albastru[Jinno]
LvL:53
M-uri:5 Aura 5 Iures si acum tresa fac si la vartej are 16 PCT
Armura:Solzi +9 FULL +4[GRABA, Eskivei, protectie]full Bonus[10% aparare cu 2 maini| 6% sabie| 1500PV| 3%daune absorbite de PV si 3%daune absorbite de PM]
Arma:FMS+9 PM:33% PC:-11 6%impotriva orcilor [Pietrat +3:Monstrii si fatala]
Coif:de fier +9 4 bonusuri
Bratara:de argint +9 4 bonusuri
Colier:+4 1000PV
Papuci:+4 1000PV 20PM 2% orci
Abanosi:+7
Scut:pentagon+6...am spart rotund+9

Pe cont mai gasiti:
2 Prle alba
2 Piatra Spiritului
1 Armura Ninja 26 +7
1 kk
si niste iteme...

PRET; 300 RON

1 răspuns:
| RuSeS a răspuns:

Eu sunt dispus sa il cumpar dar va trebuii sa imi dovedesti cca acest cont este real, mi-l poti da sa il testez, daca crezi ca voi schimba parola, pai, contul este pe e-mailul tau si poti recupera contul daa-mi un pm cu ID-ul tau de Yahoo.