| Balonaseplutitoare a întrebat:

Vreau jocuri care sa nu fie pe net si sa fie ori cu spioni ori cu supereroi dar ceva gameplay, pls.

Cine raspunde are funda.
Repede.

Răspuns Câştigător
| shadowreaper a răspuns:

Iti recomand jocuri moba, foarte bune si populare [ League of Legends, Dota 2, Smite etc]
Mai sunt multe jocuri populare in momentul asta: Seria Grand Theft AUTO (jocurile GTA mai pe scurt), Counter Strike, Fortnite si tot felul, depinde si cat de puternic e PC-ul tau.
Eu personal iti recomand sa te apuci de League of Legends, joc foarte distractiv. Ai de ales dintre 140+ campioni diferiti, fiecare cu povestea si abilitatile lui unice! Funda plz?