| dana_9056 a întrebat:

Vreau neaparat un catel pe ladypopular ma ajutati ca nu stiu sa fac diamante uesss plzzz funda

Răspuns Câştigător
| Andreutsa25 a răspuns:

Diamantele se pot achizitiona doat cumparand pachetele de diamante cu banii tai, reali, sau la cutiuta mistery, unde poti castiga diamante dar un numar foarte mic...
Dar de ce vrei sa cumperi un animal cu diamante cand acum sunt 3 animale pe care le poti cumpara cu dolari? Sunt 2 caini si o pisica, toate la pretul de 20000$, daca te uiti mai bine le vei gasi. happy Sper ca ti-am fost de ajutor!

1 răspuns:
| AddaXD a răspuns:

Hei. Pai poti sa iei un catel pe LP si cu bani happy