| uNKN0Wn a întrebat:

Vreau niste jocuri shooter/stealth cu grafica buna dar din anul 2010 in jos, sa aiba cerintele gen Moder Warfare 2 sau mai putin.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Halo 1si 2 Modern Warfare 3 Farcray 3 Counter-Strike 1.6 si Terrorist Takedown 3

| ThEEmperoR a răspuns:

Seriousam 1 & 2, Halo CE, Halo 2, GTA, Star Wars Jedi Knight Jedi Academy

| Muresan_Filip_1996 a răspuns:

Incearca Assasins Creed 2 e joc stealth si are cerinte mai mici ca MW2, Sniper Ghost Warrior,Sniper Elite, Resistance Retribution, Ghost Recon, TENCHU: SHADOW ASSASSINS, nu mai stiu altele.

| Dцsτγ a răspuns:

Incearca si Mafia 2, Counter Strike Source, Splinter Cell Conviction sau Double Agent si Prototype.
bAfta!