| anonim_4396 a întrebat:

Vreau o explicatie in ceea ce priveste Pro Evolution Soccer 2013. De ce nu exista Premier League si de ce au alte denumiri echipele din Permier League? Chelsea nu e, Liverpool la fel. Ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| cypryan11 a răspuns:

Salut
Defat exista premier League, insa se scheama altfel si Liverpool si Chelsea la fel insa au alte demumiri si asta se intampla deoarece nu au licenta, adica trebuiau sa placteasca nu stiu ce suma echipelor aleasa le poata folosi nototietatea in joc
O seara placuta