| plesa01 a întrebat:

Vreau sa deschid O comunitate De Gaming unde sa am servere de SA:MP,CS,MINECRAFT.etc caut oameni cu care sa fac sau daca are cineva comunitate ADD: silviuforyou sa vorbim cine ar fi interesat !

2 răspunsuri:
| Toca a răspuns:

Salut, inca nu ai auzit de cea mai tare comunitate de gaming?
Atunci haide si tu pe www.blown.ro pentru a descoperii adevarata distractie. Avem un Staff activ si prietenos, care sare in orice moment in ajutor, si 2FONDATORI activi si foarte seriosi! Aici avem un server de SA:MP 0.3z, care va suferii un UPDATE nemaivazut maine + WIPE, deci toti o sa fim egali, si multe alte premii pe acest server minunat IP: 93.119.26.210:7777 DNS: rpg.blown.ro! Dar si un server de Minecraft, va urma sa avem si un server de CS 1.6, dar si alte campionate, cum ar fi FIFA 07 si 8Ball! Si bineinteles si un RADIO, unde avem DJ foarte experimentati cu melodii noi!
Deci aici ai tot ce a vrea de la o comunitate de GAMING, te aspteptam si pe tine cu mare drag!

| skrilexcov a răspuns:

Te ajut eu am experienta
add mess bularca.costin@yahoo.com