| Berserk a întrebat:

Vreau sa imi bag niste bani pe steam wallet. Si cand dau sa termin tranzactia imi da asta:Your purchase has not been completed. Your credit card information has been declined by your credit card company.
Note that in some cases, your credit card company may put a 'hold' on funds in your account, but you will not be charged. After reviewing the information below, if you believe your card has been declined in error please try your purchase again.
Mentionez ca am bani pe card si nu a expirat. E Visa Electron. Si am mai cumparat cu el tot de pe steam si nu mi-a dat eroarea asta

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dami add pe steam
ss_svastika
sau pe mess ctaalex@yahoo.com

te ajut cu placere
si eu cumapr