| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un PSP. As vrea sa il modez dar am inteles ca acum majoritatea sunt cu update de firmware la peste 5.03 deci nu merg modate permanent.

Stie cineva daca merge modat permanent(nu vreau nepermanent) si la update de 5.03 +? De unde l-as putea cumpara(prefer sa fie 3004)? M-am uitat pe Emag si PCgarage si nu sunt disponibile momentan(nici prin comnda) si nu scrie ce firmware au etc.

Astept raspunsuri si daca vrei fundita nu va ingrijorati.

2 răspunsuri:
| CineTeCrezi a răspuns:

PSP 1004

| littlelogo a răspuns:

Introdu codul voucher-ului PC Garage F7VWWNVD
inainte de finalizarea oricarei comenzi pe www.pcgarage.ro
si obtii imediat o reudcere la produsele din cosul de cumparaturi. ~Voucherul nu expira deci il poti nota pentru a-l avea la indemana la urmatoarea comanda. Spaer sa te ajute :) Bafta la cumparaturi